student info

DEBATA „Uloga Evropskog parlamenta u evropskim integracijama“

Povodom posete predsednika Evropskog parlamenta, Jirži Buzeka, Delegacija Evropske unije u Republici Srbiji poziva studente Akademije za diplomatiju i bezbednost da uzmu učešće u

DEBATI „Uloga Evropskog parlamenta u evropskim integracijama“

u EU info centru u Beogradu, Makedonska 22, Velika dvorana Doma omladine 3. novembra 2011, od 17:00 do 18:15

Na ulazu u Veliku salu Doma omladine iz Makedonske 22 biće obavezna bezbednosna kontrola, pa je potrebno doći najkasnije do 16:30h.

Prijava studenata Akademije za diplomatiju i bezbednost obavlja se u studenskoj službi do 2.novembra, kada je potrebno organizatorima dostaviti spisak do 20 prijavljenih studenata.

Spisak treba da uključuje ime i prezime i broj identifikacionog dokumenta (lične karte, pasoša ili vozačke dozvole. Posetioci koji kod sebe ne budu imali ni identifikacioni dokument ili nisu na spisku neće biti u mogućnosti da prisustvuju događaju.