student info

U organizaciji Studenskih parlamenata Akademije za DiB i FMMSP-a: Akcija dobrovoljnog davanja krvi

Nakon alarmantnih vesti o nestašicama krvi u zdravstvenim ustanovama u Republici Srbiji, Studenski parlamenti Akademije za diplomatiju i bezbednost i Fakulteta za menadžment malih i srednjih preduzeća odlučili su da organizuju akciju dobrovoljnog davanja krvi.

Prijavljivanje profesora i studenata za učešće u akciji DDK realizuje se na spiskovima koji se nalaze u biblioteci.

Prijavljivanje traje do 10. februara 2012. godine, a krv će se dobrovoljno davati na Vojno-medicinskoj akademiji, u drugoj polovini februara.

Vojno-medicinska akademija organizovaće prevoz dobrovoljnih davalaca od objekta Akademije i Fakulteta do VMA i nazad.

STUDENSKI PARLAMENT
FAKULTETA ZA MENADŽMENT