Centru za Strateške studije Akademije za diplomatiju i bezbednost dodeljen sertifikat

Izvor: ADB

Na Internacionalnom Univerzitetu u Novom Pazaru 25.04.2011. održana je prva međunarodna naučna konferencija. Učešće na konferenciji uzelo je preko pedeset autora iz deset zemalja (Amerike, Turske, Italije, Slovačke, Češke, Madjarske, Makedonije, Crne Gore, Bosne i Hercegovine i Srbije).

Konferencija je organizovana u okviru projekta „Bolja saradnja za bolju budućnost“ i podržana od strane Delegacije Evropske Unije u Srbiji i Crnoj Gori.

Centru za Strateške studije Akademije za diplomatiju i bezbednost dodeljen je sertifikat, a izlagač rada na ovom skupu bila je Ma Sanja Stošić, predavač na Akademiji.