Обавештење поводом почетка школске године

Обавештавају се студенти прве године основних академских студија Факултета за дипломатију и безбедност, наставно и ненаставно особље, да ће свечаност поводом почетка школске 2023/24. године и пријема новоуписаних студената, уз пригодан програм, обраћање наставника и декана бити одржан у понедељак, 2. октобра 2023. године, са почетком у 10 часова, у амфитеатру Факултета.

Потребно је да се студенти прве године, у периоду од 02. октобра до 06.октобра, од 10 до 13 часова, обрате запосленима у Студентској служби ради доделе индекса и потписивања уговора, по списку који ће бити објављен на сајту Факултета.

Уколико неко буде спречен да у наведеном периоду преузме индекс, може то учинити од понедељка 09. октобра 2023. године, сваког радног дана од 10 до 13 часова.

Декан

Прoф. др Радојица Лазић